Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Szachach rozegrano w Starej Ruskołęce. W turnieju dla dzieci drugie miejsca w kategoriach do lat 13. zajęli nasi podopieczni - Ewelina Wiśniewska i Jakub Pietruszewski.

Dnia 21 listopada br. w ZSOiZ w Czyżewie, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu kulinarnego „Tradycje Powiatu Wysokomazowieckiego" ...

18 listopada br. w Gminnym Ośrodka Kultury w Czyżewie odbyła się czternasta edycja teatralnej imprezy,...

 

W ramach gminnych obchodów "Święta Niepodległości" w muzeum 14 listopada br., odbyła sie projekcja ciekawego filmu, zrealizowanego w ramach Wieloletniego Programu "Niepodległa".

Zachęcamy do przeczytania książki Roberta Radzika "Wszystko dla kochanej Ojczyzny", której fragmenty dotyczą naszej Ziemi Czyżewskiej. Spotkanie odbyło się w Muzeum Ziemi Czyżewskiej dnia 8 listopada br.

W ramach tegorocznego "Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości" w Czyżewie, odbyły się następujące inicjatywy... 

25 października 2019., w czyżewskim GOK-u, odbył się XI Gminny Konkurs Wiedzy Historycznej pt. "Czyżew i okolice w Wojnie Obronnej 1939 roku". Wzięło w nim udział 33 uczniów ze szkół gminnych.

Zapraszamy w niedzielę 27.10.2019: Msza Św. godz. 12.00 w kościele w Czyżewie, uroczystość w Czyżewie- Sutki godz. 13.30. Pozostałe informacje na plakacie poniżej. 

Ola Jaszczur i Szymon Pawlak, podopieczni Pani Agnieszki Ołdakowskiej, zdobyli I i II miejsce w Powiatowym Konkursie Wokalnym w Szepietowie. Gratulujemy!!! 

 Został nim Jakub Pietruszewski (kat.wiekowa do lat 13.), podopieczny pana Krzysztofa Kupniewskiego. Gratulujemy! 

Do góry ↑