19 września Klub Seniora „Złoty Wiek” z Czyżewa świętował XII-lecie swojego powstania. Obchody jubileuszu odbyły się w Restauracji „Złote Jabłko” w Czyżewie z udziałem licznego grona zaproszonych gości.

Spotkanie było okazją do wspomnień i uhonorowania osób oraz instytucji, które od wielu lat z ogromną życzliwością wspierają działania Klubu.

Jubileusz Klubu zaszczycili obecnością: Anna Bogucka– Burmistrz Czyżewa, Ksiądz Kanonik Eugeniusz Sochacki, Księża Wikariusze z czyżewskiej parafii, Katarzyna Kostro- Dyrektor czyżewskiego GOK-u oraz delegacje zaprzyjaźnionych Klubów Seniora z Kuczyna, Ciechanowca, Klukowa, Wysokiego Mazowieckiego i Szepietowa. Pani Burmistrz pogratulowała seniorom z okazji dwunastolecia działalności Klubu, życząc im zdrowia, dalszych sukcesów i wytrwałości w realizacji coraz bardziej ambitnych pomysłów.

Przewodniczący Klubu Seniora, Stanisław Skowroński powitał szanownych gości. Podziękował Pani Burmistrz, Pani Dyrektor GOK-u, Czyżewie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Czyżewie oraz Bankowi Spółdzielczemu w Czyżewie za życzliwość, wsparcie finansowe, pomoc i współpracę.

Spotkanie integracyjne przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Czyżewscy seniorzy wraz z gośćmi bawili się tego wieczoru wyśmienicie i zapewne długo będą wspominać wspólnie spędzone godziny.

0000fotogaleria

111

222

 

Do góry ↑