W niedzielę 2 kwietnia w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka.

W turnieju udział wzięło 101 zawodników, 37 kobiet i 64 mężczyzn. Sędzią zawodów był instruktor i sędzia Sławomir Zbigniew Sobociński. Nagrody przyznawane były w czterech kategoriach wiekowych, oddzielnie wśród kobiet i mężczyzn.

Puchar Burmistrza Ciechanowca w kategorii open wśród kobiet zdobyła Natalia Malinowska z Białegostoku, wśród mężczyzn Mateusz Janowicz z Zambrowa, który również w tym roku zdobył „Puchar Burmistrza Czyżewa”.

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie reprezentował m.in. JAKUB PIETRUSZEWSKI, który w swoje kategorii wiekowej zajął II MIEJSCE. Gratulujemy sukcesu młodemu szachiście i jego instruktorowi Panu Krzysztofowi Kupniewskiemu.

 

Anna Kazimierczuk, GOK w Czyżewie

Do góry ↑