Klub Seniora „Złoty Wiek”

Rok 2017 w Klubie Seniora „Złoty Wiek” z Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie

- 21.06.2017 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ziołowy Zakątek” w Korycinach odbyła się impreza kulturalna pod nazwą „IX Wysokomazowiecki Piknik Seniorów”. Spotkanie integracyjne zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego. FOTOGALERIA

- 19.09.2017. - uroczystość X-lecia powstania klubu

- grudzień 2017- „Wigilia”

Rok 2018 w Klubie Seniora „Złoty Wiek” z Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie

- 20.06.2018 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ziołowy Zakątek” w Korycinach odbyła się impreza kulturalna pod nazwą „X Wysokomazowiecki Piknik Seniorów”. Spotkanie integracyjne zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego. FOTOGALERIA

- wrzesień 2018. – bal rocznicowy z okazji XI-lecia powstania klubu seniora

- grudzień 2018- „Wigilia” INFOGALERIA

Rok 2019 w Klubie Seniora „Złoty Wiek” z Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie

- 22.06.2019 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Mścichowianka” w Mścichach gm. Wysokie Mazowieckie, odbyła się impreza kulturalna pod nazwą „XI Wysokomazowiecki Piknik Seniorów”. Spotkanie integracyjne zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego. FOTOGALERIA

- wrzesień 2019. – uroczysty bal z okazji XII-ej rocznicy powstania klubu

- grudzień 2019- „Wigilia” - spotkanie opłatkowe miało miejsce w świetlicy miejskiej przy OSP w Czyżewie; Burmistrz Anna Bogucka zaprosiła na nie również uczestników projektu Klub Senior+ Gminy Czyżew INFOGALERIA

19 września Klub Seniora „Złoty Wiek” z Czyżewa świętował X-lecie swojego powstania. Jubileuszowe obchody odbyły się w Restauracji „Złote Jabłko” w Czyżewie z udziałem licznego grona gości. Spotkanie było okazją do wspomnień i uhonorowania osób oraz instytucji, które od wielu lat z ogromną życzliwością wspierają działania Klubu.

Zimowego popołudnia, 15 grudnia w czyżewskim GOK-u nasz klub seniora zorganizował tradycyjnie doroczną Wigilię. Jak zawsze wsparł nas Urząd Miejski w Czyżewie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie.

W dniu 22 czerwca 2016 roku w "Ziołowym Zakątku" w Korycinach odbyła się kolejna edycja "Powiatowego Pikniku Seniorów". Wzięła w nim udział liczna delegacja naszego Klubu Seniora "Zloty Wiek".  

W dniu 29.04.2015 roku w Sali OSP w Czyżewie Seniorzy z Klubu Seniora ,, Złoty Wiek” na wspaniałym balu uczcili 8 rocznicę powstania Klubu. Wśród zaproszonych gości byli również członkowie Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Wysokiego Mazowieckiego, gdyż niektórzy z naszych seniorów uczęszcza w zajęciach organizowanych prze z UTW. Celem tego spotkania było między innymi zachęcenie naszych seniorów do licznego udziału w bardzo ciekawych i przydatnych zajęciach.

W 2015 roku tradycyjnie były też organizowane przez naszych seniorów wieczorki imieninowe .
W wieczorkach imieninowych uczestniczą też oprócz naszych seniorów, koleżanki i koledzy z Klubu Seniora w Małkini.

W dniu 17 czerwca 2015 roku 30 osobowa grupa seniorów z Klubu Seniora ,, Złoty Wiek” w Czyżewie wzięła udział w VII ,, Wysokomazowieckim Pikniku Seniorów” zorganizowanym w Gospodarstwie Agroturystycznym ,, Ziołowy Zakątek” w Korycinach.

24 września 2014 r. w sali OSP w Czyżewie odbył się bal rocznicowy członków naszego klubu i zaproszonych gości.
Honorowym gościem była pani Anna Bogucka- Burmistrz Czyżewa, która mino wielu obowiązków zaszczyciła nas swoją obecnością, życząc zebranym dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, uśmiechów na co dzień i wzajemnej życzliwości.

 

W dniu 14.X 2014 r. w sali OSP letni i jesienni solenizanci, zorganizowali dla naszych seniorów oraz dla zaprzyjaźnionych z nami gości z Klubu Seniora z Małkini, wieczorek taneczny.

 

W dniu 30 grudnia 2014 nasi Seniorzy zorganizowali w Sali GOK spotkanie towarzyskie, podczas którego żartowano, śpiewano pieśni biesiadne, wspominano dawne Sylwestry, wznoszono toasty za nadchodzący 2015 rok.

Do góry ↑